HakkımızdaEğitime hizmet yolculuğumuz 2005 yılında başladı. Başta yabancı dil sınavları olmak üzere, dil eğitiminde binlerce öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız daha geniş kitlelere ulaşarak öğrenci odaklı programlarımızla çok daha yüksek başarılar elde etmek. 

Geçmiş dil öğrenme deneyimlerinizde harcadığınız vaktin ve sarf ettiğiniz çabaların karşılığını tam olarak alamadığınızın farkındayız. Bu farkındalıkla bu yeni dil öğrenme sürecinizde, harcayacağınız vaktin ve göstereceğiniz çabanın çok değerli olduğunun bilincindeyiz.  Bu nedenle amacımız en doğru yöntemlerle ve en ideal sürede sizleri hedeflediğiniz seviyeye ulaştırmak. Ancak bu noktada belirtmek isteriz ki bunu yaparken kısa yol, kestirme, taktik, ipucu gibi eğitimle bağdaşmadığına inandığımız yöntemleri kullanmayacağız. Bunun yerine, öğrenme sürecinizden keyif almanızı sağlayacak ve kendinizi değerlendirebilecek programlarla sizi her an destekliyor olacağız. 

İlk olarak sizi, seviyenize göre en uygun eğitim programımıza yerleştiriyoruz.  Online canlı ders eğitimlerimizde, kendinizi yalnız hissetmemeniz için çalışmalarınızı birlikte planlıyoruz. Ayrıca Coach/Ed.U sistemimizle tüm ödev ve çalışmalarınızı haftalık takip ederek gelişiminizi izliyoruz. Gruptan daha hızlı ilerliyor iseniz çalışmalarınızı ekstra ödevlerle destekliyoruz. Bu süreçte size, hedefinize odaklanıp kendinizi en doğru şekilde planlayarak sürecin ve öğrenmelerinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Nihayetinde performansınızın zirvesini görüp alabileceğiniz en yüksek puanlara ulaşıyorsunuz ya da öğrendiğiniz İngilizce ile iletişime geçerek konuşmaya başlayabiliyorsunuz. 

Eğitim sürecinde oluşturacağımız verimli birliktelik için sizden belli fedakarlıklar bekliyoruz. Eğer çalışıyorsanız iş yükünüzü azaltmanızı  istiyoruz. Kısacası birlikte yürüteceğimiz bu süreçte eğitimlerimizden en yüksek verimi alabilmeniz için, hedef odaklı bir şekilde planlamalarınızı yapmanızı talep ediyoruz. Bu konudaki titizliğimizin nedeni ise, daha önce süreci bilinçli bir şekilde planlayan ve yürüten öğrencilerimizin yüksek başarısında yaşadığımız keyif ve sevinçlerimizdir. Siz de kendinizi bu sürecin öncesinde bilinçli olarak planlayabilirseniz, sizinle de aynı keyfi ve başarı duygusunu yaşayabileceğimize inanıyoruz.

Sinan Verboz banner

Sinan Verboz Akademi'den satın aldığınız her kitap ve video paketin ücretinin bir kısmı Eğitimde Fırsat eşitliği için Darüşşafaka Cemiyetine bağış / Üniversite öğrencilerine burs olarak iletilmektedir.

Yapılan bağışları görmek için tıklayınız

Sinan Verboz banner