Coach/Ed.U® - Yanı başınızdaki guruCoach/Ed.U® Nasıl Bir Eğitim Modelidir?

Coach/Ed.U® diğer adıyla ödev takip sistemimiz, online canlı ders ile kayıt ders programlarımızda bulunan ve öğrencilerimizi disipline eden eğitim modelimizdir. Bu modelde ödevleriniz ders sonrasında günlük olarak size verilir. Sizler ödevlerinizi günlük olarak dijital öğrenme sistemimize yüklersiniz. Mentör öğretmeniniz sizden gelen çalışmaları/ödevleri haftalık olarak inceler ve değerlendirmelerini size sesli olarak gönderir. Cep telefonunuza gelen sesli geribildirimi dinleyerek çalışmalarınızı yönlendirirsiniz.  

Kullanımı oldukça kolay bir sistemdir.  Öğretmeninizin size özel değerlendirmeleri sayesinde, bulunduğunuz grup içerisinde daha hızlı ilerleyebilme imkanına sahip olursunuz. Hem canlı dersler hem de birebir ödev takibi sayesinde disiplinli ve verimli bir eğitim alırsınız. 
 

Hepsinden önemlisi Coachedu 2015 yılından beri öğrenci ihtiyaçlarına ve taleplerine göre yeni eklentilerle gelişimi devam eden canlı bir sistemdir. Yani öğrencilerimizin önerilerini alarak onların öğrenmesini kolaylaştıran her türlü yeniliği zaman içerisinde Coachedu modelimize monte ediyoruz. 

 

Sinan Verboz banner

Sinan Verboz Akademi'den satın aldığınız her kitap ve video paketin ücretinin bir kısmı Eğitimde Fırsat eşitliği için Darüşşafaka Cemiyetine bağış / Üniversite öğrencilerine burs olarak iletilmektedir.

Yapılan bağışları görmek için tıklayınız

Sinan Verboz banner